Tisztelt Városlakó!

Október 1-jén kezdődik a népszámlálás; Magyarországon az idén lehet először Interneten, önbevallással adatot szolgáltatni.

Az Informatikai és Könyvtári Szövetség országos szintű megállapodást kötött a Központi Statisztikai Hivatallal a 2011. évi, 2011. október 1-je és 15-e között zajló népszámlálás eredményes és sikeres lebonyolításában való részvételre.
E megállapodás értelmében az Újfehértói ÁMK Városi Könyvtár is vállalta, hogy nyitva tartási időben (hétfőtől péntekig 9-17 óra között) biztosítja, hogy azok az állampolgárok, akik a kor színvonalának megfelelően, elektronikus úton kívánják kötelező adatszolgáltatásukat megtenni, - de erre otthonukban vagy munkahelyükön nincs lehetőségük -, ily módon tudjanak részt venni a népszámlálásban.

Címünk: 4244 Újfehértó, Bartók Béla út 7.
Bővebb felvilágosítás: 42-290-013